Vyberte Vaše sídlo

Dvoušnekové lisy Stord

Dvoušnekové lisy Stord zaujímají v mnoha oblastech výrobních procesů mimořádné postavení. Ve více než 1000 podnicích v 65 zemích světa bylo nainstalováno více než 3000 lisů. Trvalý vývoj produktů a neustálé přizpůsobování konstrukce požadavkům jednotlivých zákazníků a jejich procesů učinily z dvoušnekových lisů Stord efektivní, osvědčená a cenově výhodná zařízení k separaci vody z mokrých řízků, kaše a vlákniny. Nabízíme Vám široké spektrum nejrůznějších konstrukčních velikostí přesně podle Vašich požadavků.

Produktionszweige

Výroba sladidel a cukru

Skupina Putsch® je po celém světě působící technologický podnik, jehož klíčovým know how je projektování a výstavba cukrovarů, rafinerií cukru a technologických celků pro průmysl sladidel.

Dvoušnekové lisy Stord

Paleta výrobků společnosti Stord International zahrnuje dvoušnekové lisy k mechanickému odstraňování vody pro nejrůznější průmyslová použití.

Zařízení na zpracování biomasy pro výrobu energie

Společnost Putsch® nabízí vše potřebné pro stavbu a provoz přípraven biomasy pro výrobu energie. Cukrová řepa, kukuřice atd. se v technologických zařízení společnosti Putsch® promění na substrát pro bioplynové elektrárny (metan), na výrobu bioalkoholu (etanol) a umělé hmoty z biomasy. Společnost Putsch® nabízí špičkové technologie pro automatizace výrobních procesů a též vše k filtraci a zpracování šťávy.

Filtrační systémy pro separaci pevné a kapalné složky

V oblasti filtrační techniky nabízí společnost Putsch® rozsáhlý sortiment filtrů pro separaci pevné a kapalné složky se zaměřením na filtrační svíce a filtrační vaky a filtrační pouzdra.

Výroba skla

Společnost Putsch® nabízí pro průmyslovou výrobu skla systémy dávkovacích nožů, vstřikovací lisy na sklo, odstředivky na sklo a automatické kulové dávkovací roboty. Paletu produktů doplňují sklářské nástroje pro umělecké zpracování skla. Pro dělení desek z požárně odolného a pancéřovaného skla, mramoru a kamene vyrábí společnost Putsch® přesné plátové pily a kompletní filtrační zařízení k úpravě emulzí a užitkové vody.

Plátové pily

Společnost Putsch® vyrábí již od roku 1956 přesné plátové pily splňující nejvyšší požadavky kvality a je dnes jedním z celosvětově vedoucích výrobců vertikálních plátových řezných systémů.

Zpracování zeleniny

Společnost Putsch® disponuje více než 140-letou zkušeností s úpravou a zpracováním řepy. Díky této zkušenosti a přikoupením cizích technologií vyvinula společnost Putsch® efektivní řešení a produkty pro úpravu a zpracování nejrůznějších druhů zeleniny.

Zpracování kůže a pryže

Italská dceřinná společnost Putsch®-Meniconi vyrábí již desetiletí kvalitní zvonové nože pro kožedělný a gumárenský průmysl.

Stord dvoušnekové lisy

Norská společnost Stord International je členem skupiny podniků Putsch®. Více podrobností o našich dvoušnekových lisech se dozvíte na webové stránce společnosti Stord International.

Informujte se teď hned!

Jan Heldal
Telefon: +47 55 98 40 20
Fax: +47 55 98 40 21
Mobilní: +47 90 54 42 58

Flight Builder

Mobilní servisní stanice pro dvoušnekové lisy.

Všechny dvoušnekové lisy podléhají během provozu opotřebení. Po několika kampaních v cukrovaru nebo po odstávce továrny by měly být lisy opět uvedeny do optimálního technického stavu.

FlightBuilder je mobilní servisní jednotka na automatické opravy resp. údržbu vřeten v místě používání.

Servisní jednotka provede předúpravu vřeten, navaří novou vrstvu speciální oceli a nově čistě a přesně vybrousí hrany. Po opětovném složení lisu se jeho výkon na dlouhou dobu opět blíží výkonu nového dvoušnekového lisu.